Бадмінтоніст Артем Почтарьов: «Краще виступити не міг, але хотілося»

2021-07-26 07:42

На Олімпійських іграх в Токіо-2020 свої виступи завершили представники бадмінтону – Артем Почтарьов та Марія Улітіна.

У своїх поєдинках українці поступилися малазійцю Лі Зі Чжія та американці Бейвен Чжан відповідно. Прокоментувати свій виступ на Іграх ми попросили багаторазового чемпіона України Артема Почтарьова.

«100% малазієць виявився сильніший. Перед Іграми він виграв престижний турнір, де збираються всі 32 за рейтингом найсильніших гравці, так що цей спортсмен – претендент на медаль, на яку, не можу сказати. Ні для кого не секрет, що останнім часом у мене була операція, а протягом року чимало травм. Все це не дає нормально виступати, навіть готуватися.

Перед турніром, настрій був позитивний, адже не дарма я 2 роки відбирався на олімпійські ігри, відбір був складним. Виступ вважаю незадовільним, але на зараз я краще не міг, але хотілося».

Також Артем подякував всім, хто підтримував його і всіх олімпійців, навіть не сподівався, що така кількість людей вболіває за кожного спортсмена в Токіо.

За матеріалами НОК України
 

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13