Попри все, Георгій Зантарая – легендарний спортсмен

2021-07-26 07:37

У другий змагальний день турніру з дзюдо на олімпійське татамі вийшов наш титулований спортсмен – багаторазовий чемпіон світу та Європи Георгій Зантарая (до 66 кг).

Перший раунд українець розпочав з перемоги над іспанцем Альберто Гайтеро Мартіном, яка йому далась вкрай важко, сутичка тривала понад 8 хвилин. Вже у 1/8 Георгій поступився словенцю Адріану Гомбочі і завершив свої виступи на Олімпійських іграх.
Розчарований дзюдоїст так прокоментував свій виступ: «Все не вийшло, програв. Значить я не такий сильний». Не міг стримати сльози розпачу і наставник Георгія, головний тренер збірної України Віталій Дуброва.

«Суперник був по силах. Така прикра технічна помилка, яка призвела до другого шидо, трохи зламала малюнок сутички Георгія. Він пропустив кидок, і відігратися не вистачило часу. Я розумію його розчарування, швидше за все, це останні такі великі змагання Георгія. Важко це все. Зантарая – легендарний спортсмен, але з олімпіадами не склалося. Він борець. Стільки медалей здобув, більше 20 років виступає на високому рівні, справжня легенда дзюдо, шкода, що не вдалося закінчити спортивну кар’єру на хорошій ноті», - поділився Віталій Дуброва.

За матеріалами НОК України
 

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21