Куликівська територіальна громада перемогла у конкурсі проєктів «ГРОМАДА, ДРУЖНЯ ДО БІЗНЕСУ» від Програми «U-LEAD з Європою»

2021-07-26 10:12

Громадою прийнято рішення створити «Бібліотечний коворкінг-центр» на базі комунального закладу «Публічна бібліотека Куликівської селищної ради». Переформатувати бібліотеку у сучасний, відкритий, інтерактивний простір для активізації населення, спілкування та здобуття нових практичних знань та навичок, повідомляє ОТГ-інформ Чернігівщина. 

«Коворкінг-центр — це принципово нова модель роботи громади з населенням, бізнесом, бібліотеки з користувачами. Це майданчик для спілкування і реалізації власних проєктів, презентацій, виставок, відео оглядів. В центрі безкоштовно надаватимуться такі види послуг, як доступ до мережі Інтернет та WI-FI, різноманітні курси, тренінги, майстер-класи, юридичні послуги у співпраці з Центром безкоштовної правової допомоги ЧОУНБ, проведення вечорів відпочинку. Проєкт спрямований на створення кращих умов для самостійної роботи, обговорення ідей та ініціатив, проведення зустрічей, та інтелектуального дозвілля всіх мешканців Куликівської громади. Працювати, вчитися, відпочивати в центрі зможуть будь-які користувачі абсолютно безкоштовно. Проєкт розрахований на різні вікові категорії та соціальні групи», — зазначається на офіційному сайті громади.

Загальна проєктна вартість створення простору «Бібліотечний коворкінг-центр» близько 250 тис грн. 

Реалізація відібраних проєктів розпочнеться орієнтовно у вересні 2021 р. і буде завершена найпізніше 31 березня 2022 р.

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57