Масове отруєння на зборах на Івано-Франківщині: в лікарні 8 дітей з Чернігівщини

2021-07-23 10:05

Восьмеро дітей та одна доросла з Чернігівщини нині перебувають в лікарні на Івано-Франківщині. Туди їх госпіталізували з підозрою на харчове отруєння. Про це Суспільному сказав тренер із тхеквондо Богдан Чигогидзе.

Він був у складі делегації юних спортсменів-тхеквондистів з Чернігівщини, які прибули в Яблуницю у готель «Таємниця Карпат» на тренувальні збори. Загалом з нашої області на збори приїхали 80 людей. З них 56 вже повертаються на Чернігівщину.

«Я так підозрюю, це все розпочалося з першого дня, коли ми почали помічати конкретні моменти по кухні, по харчуванню і так далі. З того моменту усе і розпочалось. У когось одна людина, потім ще одна. Хвороба почала швидко розповсюджуватись, оскільки ніякі міри на кухні не приймались. Зараз діти одні лежать в лікарні в Яремче, інші, яким не вистачило місць, лежать у лікарні в Надвірному. Діти, які безсимптомні були, останню добу лежать на базі, за ними їдуть батьки», – говорить тренер із тхеквондо Богдан Чигогидзе.

Наразі, як сказав тренер, чекають на результати аналізів, які встановлять причину отруєння. Загалом же на збори до цього готелю приїхали 243 дитини віком від 6 до 16 років, а також 22 батьків та 11 тренерів з Харківської, Чернігівської, Сумської, Вінницької і Київської областей.

Із харчовим отруєнням до місцевої лікарні госпіталізували 16 дітей віком від семи до 13 років і одну дорослу з попереднім діагнозом гострий гастроентероколіт, повідомляє Суспільне Карпати. Їхній стан - середньої важкості. Причини та обставини захворювання встановлюють поліцейські.

Як Суспільному повідомили у Держпродспоживслужбі Івано-Франківської області, Готель «Таємниця Карпат» на Яремчанщині не мав дозвільних документів, щоб приймати дітей на відпочинок.

Загалом у комплексі виявили 62 порушення. Заклад тимчасово закриють на 10 днів.

ФОТО: Суспільне Карпати

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14