Олімпійські ігри стартували. Вболіваймо за наших!

2021-07-23 10:02

23 липня у японському Токіо стартувала найграндіозніша спортивна подія чотириріччя — Ігри ХХХІІ Олімпіади. Цього дня в Україні проводяться олімпійські урочистості — церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України. Тренери спортсмени, представники влади, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, уболівальники виходять на площі, стадіони, спортивні майданчики, щоб відзначити це свято. 

Урочистості з почесними гостями відбулися і на Красній площі Чернігова. Державний прапор України підняли майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник літніх Олімпійських ігор Дмитро Митрофанов та наша видатна біатлоністка, учасниця Олімпійських ігор, перший заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області, перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш. Вітання Президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки оголосив заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, учасник п’яти зимових Олімпійських ігор Андрій Дериземля. 

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Відділення НОК України в Чернігівській області Валерій Куліч: «Сьогодні справжнє Олімпійське свято — відкриття ХХХІІ літніх Олімпійськиї ігор. Хочу побажати нашій збірній команді, нашим спортсменам успіху та перемоги. А нашим юним спортсменам, які присутні на цій площі, бажаю кожному особисто досягти таких висот у спорті, щоб у майбутньому вони змогли взяти участь у великій церемонії підняття Олімпійського прапору в тих країнах, де відбуватимуться Олімпійські ігри. Вболіваємо за наших!» 

Варто зазначити, що Чернігівщину на цих іграх представляє заслужений майстер спорту з кульової стрільби, олімпійська чемпіонка з кульової стрільби 2004 року та дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 року Олена Костевич. Наша землячка несла прапор збірної України на Олімпіаді-2020 у Токіо.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13