«Україна 30. Трудові ресурси»

2021-07-21 09:15

Заступник керівника Офісу Президента України Юлія Свириденко взяла участь всеукраїнському форумі «Україна 30. Трудові ресурси», що проходить у Києві 20-21 липня.

Під час дводенного форуму експерти обговорюють питання щодо можливостей повернення українських заробітчан в Україну, державні програми з подолання безробіття, зміни на ринку праці через пандемію коронавірусу. Також під час однієї з панельних дискусій йтимеся про новий Трудовий кодекс, цифровізацію, як невід'ємну складову сфери трудових відносин, про Європейську соціальну хартію і Конвенцію Міжнародної організації як орієнтири для забезпечення соціальних стандартів та зайнятості українців.

Юлія Свириденко на своїй ФБ-сторінці відзначила, що на форумі вона розповіла про програми підтримки, які стали знаковими дня нас у відповідь на кризу минулого року, пов'язану з розгортанням пандемії. 

«Майже 400 тисяч працівників підприємств, на яких скоротили робочий день, отримали у минулому році державну допомогу. В середньому допомога була 7.5 тисяч грн, а всього на цю програму держава витратила майже 3 млрд грн - це наша програма по частковому безробіттю. 

Запуск всеукраїнської програми підтримки підприємців, яка в народі отримала назву «8 тисяч» для підприємців, які втратили доходи, коли населені пункти знаходилися в червоній зоні - це понад 480 тис. ФОПів і працівників малих підприємств минулого року і 340 тис. – у 2021-му. Програма реалізовувалася разом із порталом «Дія». 

Майже 95 тис. безробітних пройшли у минулому році курси у державній службі зайнятості, зокрема й допомогою онлайн навчання. Практично кожен із них знайшов нову роботу.

«Велике будівництво» забезпечило роботою понад 200 тис працівників: робітників, проектувальників, фахівців з реконструкції шкіл, садочків, лікарень та стадіонів.

Наша програма 5-7-9 допомогла малому та середньому бізнесу отримати кредити під низькі %. Цю можливість реалізували понад 12.5 тисяч підприємств у сільському господарстві, торгівлі, готельному та ресторанному бізнесі, а також у промисловості. І ми впевнені, що ці компанії не тільки зберегли, але вже й створили робочі місця для майже 20 тисяч нових працівників», - наголосила вона..

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21