Діловод – права рука старости

2021-07-19 13:00

Так про свою помічницю Ольгу Андріївну Надольську, діловода Вороньківської сільської ради, каже староста Сергій Шутий. І не кривить душею при цьому ні на йоту. Адже в діловода стільки паперової роботи, що за найменшої затримки можна й загубитися в тих папірцях.

Порядок у Ольги Андріївни – залізний. Воно й не диво – адже понад 27 років працює з документами: допомагає готувати заповіти, оформлення спадщини, приймає заяви і декларації та видає довідки на отримання субсидії, працює з реєстрами тощо. До речі, зі швидкісним Інтернетом у селі – все гаразд. Навіть бабусі вже мають ноутбуки чи круті смартфони, подаровані дітьми або внуками, і виходять із ними на відеозв’язок просто з хати.

Ольга Андріївна з комп’ютером – на «ти», хоча й довелося всі програми освоювати, як вона жартує, «методом наукового тику». У чомусь розбиралася сама, а як зовсім уже не розуміла – телефонувала за консультацією «по вертикалі» до Нової Басані. 
Попри прагнення держави перевести все в «цифру», на місцях для багатьох документів усе ще готують паперові дублікати. Тож роботи в діловода вистачає.

Алла ПРИМА
Фото авторки

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17