Діловод – права рука старости

2021-07-19 13:00

Так про свою помічницю Ольгу Андріївну Надольську, діловода Вороньківської сільської ради, каже староста Сергій Шутий. І не кривить душею при цьому ні на йоту. Адже в діловода стільки паперової роботи, що за найменшої затримки можна й загубитися в тих папірцях.

Порядок у Ольги Андріївни – залізний. Воно й не диво – адже понад 27 років працює з документами: допомагає готувати заповіти, оформлення спадщини, приймає заяви і декларації та видає довідки на отримання субсидії, працює з реєстрами тощо. До речі, зі швидкісним Інтернетом у селі – все гаразд. Навіть бабусі вже мають ноутбуки чи круті смартфони, подаровані дітьми або внуками, і виходять із ними на відеозв’язок просто з хати.

Ольга Андріївна з комп’ютером – на «ти», хоча й довелося всі програми освоювати, як вона жартує, «методом наукового тику». У чомусь розбиралася сама, а як зовсім уже не розуміла – телефонувала за консультацією «по вертикалі» до Нової Басані. 
Попри прагнення держави перевести все в «цифру», на місцях для багатьох документів усе ще готують паперові дублікати. Тож роботи в діловода вистачає.

Алла ПРИМА
Фото авторки

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21