«Я – патріот свого села»

2021-07-19 12:38

Олександр Миколайович Василик – активіст села, хоч і на пенсії, але досі працює в ТОВ «СВК «Пам’яті декабристів», що входить до «Агрозем Холдингу», консультантом із адміністративних питань. Дома чоловік сидіти не звик, бо каже, що рух – то життя. Зараз Олександр Миколайович наглядає за будівництвом сушарки. Перша давно працює, вона розрахована на сушіння 300 тонн зерна в день. А нова буде – на 800 тонн, італійської фірми Scоlari, повністю автоматизована. 

– В компанії працювати гарно, – каже Василь Олександрович. – Бо все тут до ладу. Воронькам просто пощастило, що до нас прийшла група компаній «Агрозем Холдинг». Його генеральний директор Сергій Миколайович Рудьковський – людина місцева, добре знає наше життя. 

І на паї інвестори платять добрі гроші, торік було12% Тобто 9 тисяч за гектар. А нині буде до 20%. У мене 10 гектарів в оренді. Частину плати беру зерном. Бо у сина велике господарство. Нині вже відкрився ринок землі. Можна частину гектарів і продати. Поки що я в роздумах. Але якщо продаватиму, то тільки своєму сільгосппідприємству –компанії «Агрозем Холдинг». Бо впевнений – як вона залишиться з нами, то село житиме. За понад 5 років Вороньки відродилися. Молодь удома залишається. А я патріот свого села!»

 

Інші новини:


«МарЛені» – прем’єра в облмуздрамтеатрі

3-го та 4 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем’єру – «МарЛені» – кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

2021-12-03 06:37