Добро і світло – від Ольги та Івана Галичів

2021-07-16 13:03

Знайомтесь, Ольга Михайлівна Галич. Ця тендітна жіночка багато працювала в своєму житті, тому має й багато відзнак за роботу. «Але головна нагорода, – каже Ольга Михайлівна, – то орден Трудової Слави ІІІ ступеня. Звичайно, було приємно його отримати. До того ж і матеріальний плюс є – дотація до пенсії». 

Жінка довгий час трудилася дояркою, отож, каже, бачите, які покручені пальчики маю. А ще була завідувачкою свиноферми аж 10 років. На ВРХ теж працювала завфермою. І в конторі робила. І в ларьку торгувала. Навіть на біржі довелося постояти.
На пенсію Ольга Михайлівна не скаржиться. Одержує 3300 гривень. Тим більше, що є в жінки й паї. На які вона теж отримує свої відсотки.

«Інвестори у нас хороші, – каже Ольга Михайлівна. – За оранку платимо по 8 гривень за сотку. За культивацію – 6 гривень. Тож люди й стараються, щоб земля не гуляла. А то би городи позаростали кленами та бур’янами... А якщо комусь терміново потрібні кошти, можна наперед їх узяти в рахунок паю. Людям на похорон наші інвестори виділяють 3 тисячі гривень. А при народженні дитини – 4 тисячі. Тож хай Бог дає їм здоров’я, та хай нас вони й надалі підтримують». 

Жінка розповідає, що торік отримала на паї по 2 центнери ячменю й по пів тонни кукурудзи. Паїв у Ольги Михайлівни 2,5. Торік на них мала 13 тисяч гривень. А цьогоріч буде більше, так повідомили аграрії. 

«Отож ринок землі відкрився. Тому думаємо, чи не продати трохи гектарів, – розмірковує Ольга Михайлівна. – За гектар наші інвестори дають 1600 доларів. У господарстві неподалік – 1300. Тому, можливо, пів паю й продам. Звісно, своїм підприємцям з «Агрозем Холдингу». Родина Рудьковських у сусідньому Новому Бикові жила. А Сергій Миколайович Рудьковський керує цією групою компаній. Земляки. Свої. Тож і розуміють усі наші проблеми й потреби, прагнення й бажання. Із наших Білоцерківців ось 15 людей у Вороньках працюють у ТОВ СВК «Пам’яті декабристів», що входить до групи компаній «Агрозем Холдинг». А де ж би люди роботу шукали, аби не це агропідприємство? Мій чоловік Іван Петрович в охороні у них трудиться. І його праця знадобилася. Тож раді ми, що так у наших населених пунктах усе гарно склалося з інвесторами. Села житимуть. Діти народжуватимуться. Хіба не щастя?»

Після зустрічі з цим подружжям відчули заряд позитивної енергії. Хороші люди. Працьовиті. Щирі. Мудрі. На таких тримається і рід, і село, і країна. Гляньте лишень на фото. Їхні очі випромінюють добро і світло.

Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото Алли ПРИМИ

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21