Самостійним лісам бути!

2021-07-16 10:14

У першому читанні проголосовно законопроєкти №5650 (щодо збереження лісів) і №2351 (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу). Про це повідомив на своїй ФБ-сторінці голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець.

Законопроєкт №5650 встановлює правові та організаційні засади  ідентифікації та збереження самосійних лісів, спрощення та стимулювання процедури лісорозведення, забезпечення збереження пасовищ та сіножатей, забезпечення збереження лісів шляхом ускладнення процедури зміни цільового призначення земельних ділянок лісогосподарського призначення та інших лісовкритих площ.

Важливо, що у проєкті закону прописано визначення механізму збереження самосійних лісів із подальшим веденням лісового господарства на цих територіях.

Також депутати проголосували і підтримали важливі правки в законопроєкті №2351, а саме зміни в статті 39 Закону України «Про тваринний світ», що стосується дій лісівників під час «сезону тиші». 

Юрій Болоховець подякував народним депутатам, які підтримали законопроєкти в першому читанні, від імені всіх лісівників України. «Для лісової галузі важлива підтримка зі сторони народних депутатів!» - підкреслив він.

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42