Самостійним лісам бути!

2021-07-16 10:14

У першому читанні проголосовно законопроєкти №5650 (щодо збереження лісів) і №2351 (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу). Про це повідомив на своїй ФБ-сторінці голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець.

Законопроєкт №5650 встановлює правові та організаційні засади  ідентифікації та збереження самосійних лісів, спрощення та стимулювання процедури лісорозведення, забезпечення збереження пасовищ та сіножатей, забезпечення збереження лісів шляхом ускладнення процедури зміни цільового призначення земельних ділянок лісогосподарського призначення та інших лісовкритих площ.

Важливо, що у проєкті закону прописано визначення механізму збереження самосійних лісів із подальшим веденням лісового господарства на цих територіях.

Також депутати проголосували і підтримали важливі правки в законопроєкті №2351, а саме зміни в статті 39 Закону України «Про тваринний світ», що стосується дій лісівників під час «сезону тиші». 

Юрій Болоховець подякував народним депутатам, які підтримали законопроєкти в першому читанні, від імені всіх лісівників України. «Для лісової галузі важлива підтримка зі сторони народних депутатів!» - підкреслив він.

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31