Книгу «Зірки спорту Приудайського краю» презентували в Чернігові

2021-07-16 09:44

Книгу написав заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України, тренер членів Національної збірної України з 2005 року Михайло Марченко. Перший том  «Хто не знає своєї історії, у того немає майбутнього» – про історію розвитку фізичної культури та спорту в одному з найдавніших регіонів Південної Сіверщини. Другий –  «Спортивна честь і хвала Приудайщини» – про життя та діяльність видатних спортсменів, тренерів, людей, котрі своїми досягненнями в житті завдячують спорту; про меценатів та майбутніх олімпійців Прилуччини й усього Приудайського краю.

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш – про неї як про визначну біатлоністку України також розповідається у виданні – відзначила видатну працю Михайла Марченка як тренера на теренах українського спорту, його новаторство у підготовці спрортсменів та високі досягнення, а також копітку роботу з підготовки, збирання матеріалів та написання двотомника.

Багато добрих слів сказали про автора і його твір начальник Управління сім'ї, молоді та спорту, а також депутат VII скликання Чернігівської міської ради, відомий біатлоніст Андрій Дериземля; підприємець і меценат із Прилук Андрій Рожко; директор Департаменту сімї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Андрій Шемець та багато інших – спортсменів, вихованців Михайла Марченка, тренерів, викладачів, спортивних журналістів...

Як зазначив сам автор публіцистичного видання, робота над книгою, де розміщено  матеріали про 145 спортсменів, їхніх тренерів, фізкультурників та меценатів, тривала упродовж п'яти років. Близько тисячі фотографій проілюстрували два томи видання. 

Михайло Марченко  висловив вдячність за фінансову підтримку у виданні книги Відділенню Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області і особисто Ніні Лемеш. Відтак примірники видання, а також книги Олімпійської бібліотеки НОК України, котрі представила загалу перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш, були передані до бібліотек Чернігова. 

Людмила ПАРХОМЕНКО
Фото з сайту Чернігівської обласної ради

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13