Менська територіальна громада готується до проведення фестивалю «Богатир-Fest»

2021-07-16 08:56

У серпні цього року в с. Блистова, що в Менській територіальній громаді, планують організувати спортивно-масовий фестиваль «Богатир-Fest» імені відомого українського борця і важкоатлета з Чернігівщини Терентія Кореня.

Із перебігом підготовки до проведення цього заходу ознайомилась голова обласної ради Олена Дмитренко, яка 14 липня перебувала з робочою поїздкою на Менщині.

Разом із очільником Менської міської ради Геннадієм Примаковим керівник оглянула місце проведення майбутнього фестивалю та обговорила разом із організаторами попередню програму спортивного свята.

Окрім показових виступів спортсменів та змагань важкоатлетів за кубок імені Терентія Кореня, під час фестивалю хочуть влаштувати театралізоване дійство «Казкові богатирі Менщини», відтворити богатирські бої, організувати гастро-фестиваль «Козацька кухня та її секрети» за участі старостинських округів громади, а також кінно-спортивне шоу. Крім того, спортивно-розважальне дійство буде супроводжуватись виступами музичних виконавців, різноманітними квестами та змаганнями для найменших жителів громади, цікавими екскурсіями до місцевого храму та садиби видатного уродженця с. Блистови і яскравим файєр-шоу.

Олена Дмитренко відзначила оригінальний творчий підхід організаторів до проведення фестивалю «Богатир-Fest» та побажала, щоб всі їхні креативні задуми та плани вдалося втілити в життя.

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21