Ніжинський міський голова Олександр Кодола подякував Арсену Авакову за роботу на користь української держави, служіння народу України

2021-07-15 13:32

Арсен Аваков, перебуваючи на посаді Міністра МВС, кілька разів бував із робочими візитами в Ніжині, зокрема, в Ніжинському спеціалізованому авіаційному загоні оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

Олександр Кодола неодноразово наголошував, що саме завдяки підтримці Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, авіаційний загін перетворюється на центр авіаційної безпеки МВС, із новою сучасною авіатехнікою, з новими робочими місцями та з квартирами для співробітників, яких чекали тут десятки років. 

І ось сьогодні Верховна Рада 291 голосом схвалила заяву глави МВС Арсена Авакова про відставку, яку він подав 13 липня. Він очолював Міністерство внутрішніх справ України з 27 лютого 2014 року.

У фракції Слуга народу пропонують призначити міністром внутрішніх справ нардепа Дениса Монастирського. Його призначення розглянуть завтра.

 

Інші новини:


Годування груддю найкраще для здоров’я матері та дитини

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 по 7 серпня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я.

2021-08-05 10:06