На Україну насувається пилова хмара з Сахари

2021-07-15 13:28

На Україну з боку Польщі насувається пилова хмара з Сахари. Про це повідомив синоптик Валерій Латуха на своїй ФБ-сторінці.

«Щільна пилова хмара з Сахари накриває Україну. На цей раз вона насувається із заходу, з території Польщі», - написав він.

Синоптик зазначив, що частки пилу – аерозолі – загрожують здоров'ю людей при вдиханні, особливо хворим на астму або іншими респіраторними захворюваннями.

«Аерозолі також впливають на погоду і клімат, охолоджуючи або зігріваючи Землю, допомагаючи або запобігаючи утворенню хмар», - написав Валерій Латуха.

При таких умовах фахівці рекомендують людям, які відносяться до групи ризику (хронічні захворювання дихальних шляхів, алергічні реакції, захворювання серцево-судинної системи), утриматися від перебування на вулиці, закрити вікна. При необхідності вийти на вулицю, слід взяти з собою чисту воду і захист для дихальних шляхів.

 

Інші новини:


Годування груддю найкраще для здоров’я матері та дитини

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 по 7 серпня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я.

2021-08-05 10:06