На Україну насувається пилова хмара з Сахари

2021-07-15 13:28

На Україну з боку Польщі насувається пилова хмара з Сахари. Про це повідомив синоптик Валерій Латуха на своїй ФБ-сторінці.

«Щільна пилова хмара з Сахари накриває Україну. На цей раз вона насувається із заходу, з території Польщі», - написав він.

Синоптик зазначив, що частки пилу – аерозолі – загрожують здоров'ю людей при вдиханні, особливо хворим на астму або іншими респіраторними захворюваннями.

«Аерозолі також впливають на погоду і клімат, охолоджуючи або зігріваючи Землю, допомагаючи або запобігаючи утворенню хмар», - написав Валерій Латуха.

При таких умовах фахівці рекомендують людям, які відносяться до групи ризику (хронічні захворювання дихальних шляхів, алергічні реакції, захворювання серцево-судинної системи), утриматися від перебування на вулиці, закрити вікна. При необхідності вийти на вулицю, слід взяти з собою чисту воду і захист для дихальних шляхів.

 

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55