Селище Дубовий Гай Яблунівської тергромади виходить на зв’язок

2021-07-14 11:20

68 тис. грн субвенції отримає від держави на підключення до мережі Інтернет Дубовогаївський старостат Яблунівської тергромади. Про це свідчать дані розподілу інтернет-субвенції, опубліковані Міністерством цифрової трансформації, повідомляє ОТГ-інформ Чернігвіщина.

«Окрім інтернет субвенції ще за часів сільської ради у нас була розроблена програма по відновленню стільникового зв'язку. Ми поставили базову станцію Lifecell, перший етап проєкту уже завершено: зроблені основні роботи, залитий бетон, поставлена основа, через місяць її підключать до інтернету», — розповідає староста села В’ячеслав ГРЯЗНИЙ.

Досі ситуація зі зв’зком у Дубовому Гаї задовільна. У сусідньому селі встановлена базова станція від «Київстар», але Дубовий Гай вона покриває не повністю. 

Запуск базової станції Lifecell планується у вересні, додав В’ячеслав Іванович.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21