У Чернігівській області потонули двоє малолітніх дітей

2021-07-14 11:19

Поблизу с. Слобідка на Чернігівщині в штучній водоймі потонули двоє братів 10-ти та 14-ти років, повідомляє ДСНС.

Як з'ясувалося, хлопці без дозволу батьків пішли до місцевого водоймища скупатися. Дітей довгий час не було вдома, тому батько пішов їх шукати і виявив речі хлопчиків на березі водойми. Чоловік подзвонив в екстрені служби і намагався відшукати дітей у воді самостійно.

До приїзду рятувальників тіла загиблих дітей на берег витягли поліцейські. Обставини трагедії встановлюються.

Рятувальники закликають дорослих бути гранично уважними і стежити за своїми дітьми, адже за добу на воді в Україні загинули 5 дітей.

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42