Ніжинські освітяни отримали сертифікат на суму 1,5 млн грн для оснащення освітніх закладів новітнім обладнанням

2021-07-13 09:32

Нещодавно педагоги подали заявку на конкурс грантів Асоціації міст України спільно з ГО «Центр освітніх реформ Наші діти» і перемогли. Про це на своїй ФБ-сторінці написав Ніжинський міський голова Олександр Кодола. 

Завдяки перемозі в даному конкурсі Ніжин отримав  фінансову можливість на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами 5-ти кабінетів початкової освіти, 5-ти кабінетів математики, 5-ти кабінетів початкової освіти для інклюзивного навчання та 5 закладів дошкільної освіти.

«Разом із виконавчим директором Асоціація міст України Олександр Слобожан підписали меморандум про співпрацю з Всеукраїнською Асоціацією Міст України, об’єднавши зусилля в питаннях цифровізації навчальних закладів Ніжина.

Реалізація даного проєкту сприятиме підвищенню рівня надання освітніх послуг в навчальних закладах Ніжин», - відзначив мер Ніжина.

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31