ЗАКОН БДЖОЛИ,або 40 добрих справ

2021-07-09 09:09

Фізики знають, що вічний двигун створити неможливо. Але є мрійники, їх іще називають ліриками або романтиками, котрі намагаються часом тихо й спокійно робити свою справу і… досягти неможливого.

Руслан Волок не виступає на мітингах і не б’є себе в груди обіцянками. Він працює і досягає того, у що інколи не вірять навіть ті, хто вважає себе реалістами. Отже, Руслан Волок, депутат Чернігівської міської ради від «РІДНОГО ДОМУ», голова постійної комісії з питань комунальної власності, бюджету та фінансів. Він же - керівник комунального підприємства «АТП-2528» Чернігівської міської ради.

ДРАМА…ІЗ ЗАПАСОМ

Тоді, на виборах восени 2020 року, 45-річний Руслан Волок балотувався по округу № 4 до Чернігівської міської ради. Відверто кажучи, навіть деякі друзі й фахівці з виборчих технологій не дуже вірили в його перемогу.

Комунальників народ не любить. І це ще – м’яко кажучи. Бо їх критикувати найлегше. Адже люди часто звинувачують ці служби в тому, на що комунальники вплинути не можуть. А то й свої побутові огріхи перекладають на тих, хто прибирає за нами, як за малими дітьми. Єдина, хто на 100 відсотків вірив у перемогу Руслана Волока, була його дружина Світлана. Вона знала, що він започаткував і зробив у Чернігові за 3 роки спочатку в ЖЕКу-10, а потім в АТП-2528.

Але в день вибрів був і найдраматичніший момент:

– Уже вранці з дільниць дізналися про помилки з бюлетенями на двох найбільших дільницях Руслана, де його добре знали. Віра в перемогу трохи похитнулась. Але результат навіть перевершив сподівання, – згадує Світлана Волок.Чернігівці віддали перемогу Русланові Волоку на 12-ти із 22-х дільниць міського виборчого округу №4. Це найкращий результат в окрузі – 1914 голосів.

СОРОК ДОБРИХ СПРАВ

Коли людина має іти в депутати? Коли зрозуміє, що в неї є сили, час і бажання безкорисливо допомагати людям. Щоправда, в кожної людини своє бачення. Але більшість чернігівців обирали того, кого знали і бачили зроблене ним. Руслан Волок пішов у депутати, коли йому виповнилося 45 років. Коли досвід, освіта, становище і мудрість батьків стали його мудрістю.

… Про сорок добрих справ згадав невипадково. Руслан Волок сам не рахував. Виконані звернення до депутата підрахував його помічник. За кожним зверненням – прохання людей, які хотіли жити краще, комфортніше в нашому рідному домі – Чернігові.
Ось публічні подяки із соціальних мереж:

Катерина Туренок, 16 червня. «Велика подяка Русланові Волоку за швидке реагування на прохання. Багато років усі матусі нашого під’їзду страждали, тягнучи візочки з дітьми на собі. Але після прохання не минуло й тижня, як у під’їзді встановили спуск для візків. Мешканці нашого під’їзду вам дуже вдячні. Ми не помилилися у своєму виборі».

28 квітня. «Дякую за вашу сердечність, небайдужість, за альтруїзм, ініціативність, креативність, працелюбність, оптимізм та ... почуття гумору!»

«…Ми впевнені, що спільними зусиллями соціального проєкту НЕБАЙДУЖІ БЛАГОДІЙНИКИ можуть хоча би частково вирішити проблеми людей, які за певних умов опинилися у складних життєвих обставинах».

ПРИНЦИП БДЖОЛИ

Закон фізики: аеродинамічний принцип говорить, що ширина крил бджоли занадто мала, щоб утримати величезне її тіло в польоті. Але сама вона нічого не знає про фізику і… летить. Ми також можемо робити й перемагати будь-які труднощі за будь-яких обставин, якщо ставимо перед собою мету. Тепер здогадалися про те, що ідея вічного двигуна хоч і хибна, але, якщо поміркувати, то бджола працює і долає закони фізики.

А один із життєвих принципів Руслана Волока: «Роби, що повинен, і хай буде, що буде».

Добро – це те, чим ми постійно прагнемо наповнити життя. Тільки воно виправдовує наше існування.

Іван АДАМЕНКО

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55