Час змінюватися

2021-07-09 09:05

10 липня о 12:00 у ТРЦ «ЦУМ» на 2 поверсі відбудеться урочисте відкриття наймасштабнішого спортивно-соціального проєкту Чернігів «ЧАС ЗМІН»

Понад 20 учасників почнуть підготовку та проведуть перше теоретичне і практичне заняття в межах проєкту трансформації. Протягом двох місяців на учасників чекатимуть тренування під керівництвом призера Кубку України з бодибілдингу, кращого тренера міста на проєкті «Время жить» Ярослава Ковгана, а також кожен тиждень будуть проходити різноманітні тематичні тренінги, майстер-класи, зустрічі, соціальні та благодійні заходи.

Той із учасників, хто покаже найкращий результат, отримає головний приз 5000 грн. Інші кращі учасники проєкту отримають призи від партнерів.

Будемо раді бачити всіх на нашому святі!

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42