В обласній раді обговорили формат відзначення ювілею обласного осередку НОК України

2021-07-09 09:00

Нинішній 2021-й рік багатий на знаменні події в царині олімпійського руху в Україні та світі. Незабаром, із 23 липня по 8 серпня, у Токіо проходитимуть Ігри ХХХІІ Олімпіади, де нашу державу представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах).

Крім того, цьогоріч відзначатиметься 30-річчя Національного олімпійського комітету України та 20 років із моменту, коли на теренах Придесення розпочало свою діяльність Чернігівське обласне відділення НОКУ.

Саме обговоренню нагальних питань щодо проведення святкувань з нагоди ювілею цієї впливової громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості на Чернігівщині була присвячена нарада, що відбулась сьогодні під головуванням першого заступника голови обласної ради, першого заступника очільника Чернігівського відділення НОК України Ніни Лемеш.

До розмови приєдналися голова відділення НОК України в Чернігівській області Валерій Куліч, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дериземля, відповідальний секретар Дмитро Пиріжок та атлет-стипендіат регіонального відділення Юлія Синявська.

Як зазначалося, відзначення 20-річчя обласного осередку НОК України планується провести протягом вересня-жовтня. З цієї нагоди будуть організовані урочистості, спортивні заходи і різноманітні турніри, флешмоби та акції не лише в Чернігові, а й в громадах за участю відомих спортсменів, олімпійців, активної молоді та громадськості.

Разом із тим, із нагоди відзначення ювілейних дат членами виконкому відділення НОК України в Чернігівській області було вирішено висадити символічні олімпійські алеї в містах обласного значення Придесення.

Почесним гостем головного спортивного заходу області, який відбудеться у місті Чернігові, має стати президент Національного олімпійського комітету України, видатний легкоатлет, чемпіон Європи та світу, 35-разовий світовий рекордсмен, олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту, доктор наук з фізичного виховання і спорту, Герой України Сергій Бубка та знані олімпійці Чернігівщини та України.

Під час обговорення присутні висловили свої думки та пропозиції з приводу формату проведення святкування ювілейної дати.

Принагідно учасники наради обговорили низку робочих питань, пов’язаних із проведенням урочистої церемонії підняття прапору Національного олімпійського комітету та Державного Прапору України з нагоди відкриття Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо, Всеукраїнського Олімпійського уроку та напівмарафону «Нова пошта» Чернігів та низки інших заходів під егідою НОКу.

Фото з сайту Чернігівської обласної ради

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21