Олександр Кодола провів черговий особистий прийом громадян

2021-07-09 08:56

Під час прийому було розглянуто 11 звернень від мешканців Ніжина. Серед питань, які турбують ніжинців – можливість проведення процедури гемодіалізу в міській лікарні, надання пільгових стоматологічних послуг, присвоєння адреси будинку, підсипка, грейдерування та асфальтування вулиць, а також внутрішньо квартальних доріг, реконструкція каналізаційних колодязів, фінансування видання книги ніжинської поетеси тощо.

«Поспілкувався з кожним заявником, детально вивчив причину звернення та надав відповідні доручення керівникам управлінь і служб.

Триматиму на особистому контролі кожне зі звернень громадян і разом із своєю командою докладемо максимум зусиль, щоб розв’язати дані проблеми. Зокрема, це стосується облаштування відділення гемодіалізу на базі Ніжинської міської лікарні та ремонту доріг.

Крок за кроком будемо приводити в порядок все місто, в тому числі й маленькі та віддалені вулички», – написав Ніжинський міський голова на своїй ФБ-сторінці.

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14