Олександр Кодола провів черговий особистий прийом громадян

2021-07-09 08:56

Під час прийому було розглянуто 11 звернень від мешканців Ніжина. Серед питань, які турбують ніжинців – можливість проведення процедури гемодіалізу в міській лікарні, надання пільгових стоматологічних послуг, присвоєння адреси будинку, підсипка, грейдерування та асфальтування вулиць, а також внутрішньо квартальних доріг, реконструкція каналізаційних колодязів, фінансування видання книги ніжинської поетеси тощо.

«Поспілкувався з кожним заявником, детально вивчив причину звернення та надав відповідні доручення керівникам управлінь і служб.

Триматиму на особистому контролі кожне зі звернень громадян і разом із своєю командою докладемо максимум зусиль, щоб розв’язати дані проблеми. Зокрема, це стосується облаштування відділення гемодіалізу на базі Ніжинської міської лікарні та ремонту доріг.

Крок за кроком будемо приводити в порядок все місто, в тому числі й маленькі та віддалені вулички», – написав Ніжинський міський голова на своїй ФБ-сторінці.

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41