Чернігівуйся: киян закликають у подорожі до Чернігова з білбордів та в інтернеті

2021-07-09 08:50

Туристичний проєкт «Чернігівуйся» запустив один із найбільших українських агрохолдингів «ІМК», який очолює відомий український підприємець, президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook керівниця Zubarewa sustainability & communication Олена Зубарєва.

«Кілька тижнів тому творчий і креативний Алекс Ліссітса надихнув мене і команду Zubarewa sustainability & communication на пошук легкого і повітряного рішення розвитку туристичного Чернігова. Ми дуже раді стати причетними до такого важливого і потрібного проєкту і дякуємо за довіру команду IMK! Так народився проект «Чернігівуйся». За цей час ми полюбили Чернігів усім серцем. Цей пляж (ТОП-4 в Україні), цей ліс (віковий, первозданний), ці церкви (їм 1000 років, і вони працюють 10 століть поспіль), ці кургани з таємницями візантійських часів, ця їжа, це пиво і краса центральних вулиць, ці місця, де виконуються мрії, ці віконниці – особисто моя любов», – розповіла Зубарєва про роботу над проєктом.

У межах проєкту на вулицях Києва з’явилися рекламні білборди зі слоганом «Подорожуй, кохай, захоплюйся... Чернігівуйся» та фотографії чернігівських цікавинок, серед яких різьблені віконниці дерев’яних будинків, Катерининська церква, річка Десна тощо.

Паралельно в інтернеті запрацював офіційний сайт проєкту «Чернігівуйся». На ньому представлено кілька пам’яток, туристичних активностей та ресторанів міста.

Фото з Інтернету

Інші новини:


Голова Чернігівської ОДА і керівник Нацполіції перевірили посилений захист кордону з Білоруссю

Голова Національної поліції України Ігор Клименко 23 листопада перебував із робочою поїздкою на Чернігівщині — у пункті пропуску «Нові Яриловичі» через державний кордон України з Республікою Білорусь.

2021-11-26 15:30