Поліцейські кінологи — серед переможців регіонального змагання за програмою «Захисний собака»

2021-07-06 08:23

Інспектор Кінологічного центру поліції Чернігівської області Дмитро Страдомський та його службовий пес Вук успішно виступили на фестивалі та посіли друге місце у змаганнях.

Днями у спортивно-оздоровчому комплексі Державної служби надзвичайних ситуацій України в Чернігівській області відбувся захід за участю поліцейських кінологів – «Dogfest».

Фестиваль включав у себе теоретичну частину (семінар про комунікацію з собакою), показові виступи кінологічних розрахунків поліції та ДСНС, а також естафети тварин, які раніше були безпритульними.

Інспектор-кінолог Дмитро Страдомський разом із вівчаркою малінуа Вуком здобули «срібло» на змаганнях за програмою «Захисний собака».

У підсумку задоволення та заряд позитиву отримали і учасники фестивалю, і вболівальники, й глядачі.

Нагадаємо, Дмитро Страдомський виховував та готував до служби одного з найуспішніших розшуковців Кінологічного центру – чотирилапого поліцейського Бакса.

Фото з ФБ-сторінки поліції Чернігівської області

 

Інші новини:


Голова Чернігівської ОДА і керівник Нацполіції перевірили посилений захист кордону з Білоруссю

Голова Національної поліції України Ігор Клименко 23 листопада перебував із робочою поїздкою на Чернігівщині — у пункті пропуску «Нові Яриловичі» через державний кордон України з Республікою Білорусь.

2021-11-26 15:30