У Сновську визначили «Міс-Літо – 2021»

2021-07-05 07:39

Безліч вболівальників зібралися в залі Сновського Будинку культури, адже за прекрасне звання «Міс-Літо – 2021» змагалися вісім красунь Сновщини: Яна Пахолкіна, Маргатита Мельник, Катерина Митус, Анна Ковальова, Дарина Роговенко, Яніна Васько, Єва Щербакова та Діана Павловська, повідомляється на сайті Сновської міської ради.

Дві години промайнули непомітно, конкурси між дівчатами чергувалися з виступами талантів Сновщини.

Кожна дівчина була найкраща в певній номінації. Як не важко було журі визначитися з переможницями, але все ж таки місця розподілилися наступним чином:

«Міс-Літо – 2021» виборола Діана Павловська, І віце-міс стала Яна Пахолкіна, ІІ віце-міс – Маргарита Мельник.

Приз глядацьких симпатій (онлайн) здобула Дарина Роговенко.

Конкурс відбувся завдяки фінансової підтримки Сновської міської ради, депутата обласної ради Олександра Якубіна, депутата міської ради Наталії Добненко, директора ПСП «Сновський» Сергія Скоробагатька, міського споживчого товариства (керівник Олександр Науменко), КП «Будматеріали» (директор Людмила Пятківська) та приватного підприємця Юрія Гаврильця.

Фото з сайту Сновської міської ради

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21