У Бобровиці відбувся дитячо-юнацький футбольний турнір пам’яті Олександра Павліченка

2021-07-05 07:36

25 червня в Бобровиці вперше відбувся турнір пам’яті Олександра Павліченка серед юнаків 2006 року народження та молодших. Змагання розпочались з підняття Державного Прапора України.

У турнірі взяли участь три команди: ДЮСШ «Бобровиця», ДЮСШ «Бахмач», ДЮСШ «Козелець», які грали кожен із кожним для визначення переможця змагань, повідомляється на сайті Бобровицької міської ради.

У першому матчі на поле вийшли господарі та козелецькі футболісти. Матч закінчився переконливою перемогою футболістів із Бобровиці з рахунком 6:1. У складі команди Бобровиці голи забили: Назар Лисенко – 2, Вадим Бурдій, Ярослав Богданович, Олександр Никонець та Назар Юрченко.

У другому матчі ДЮСШ Козелець програв 2:5 команді з Бахмача.

Отже, останній матч став грою за перше місце. Краще гру розпочала команда ДЮСШ Бахмач, яка після першого тайму вигравала 2:0. На початку другого тайму бобровиччани змогли відіграти один м’яч, відзначився Ярослав Богданович. Через декілька хвилин гості знову збільшують свою перевагу до двох м’ячів. Останні хвилини матчу проходили з перевагою ДЮСШ Бобровиця. Спочатку Назар Юрченко скорочує відставання до мінімуму, а крапку майже з фінальним свистком ставить Олександр Никонець. У підсумку нічия 3:3, що приносить золоті нагороди ДЮСШ Бобровиці, а ДЮСШ Бахмач залишається другим.