Дмитро Блауш завітав до Блистової Новгород-Сіверської громади на День села

2021-07-05 07:31

Усміхнені та яскраво вбрані селяни, пісні й розваги, подарунки та щирі вітання від гостей. Так у Блистовій відзначили свято свого села.

Процвітання селу, здоров’я та добробуту його жителям бажала Новгород-Сіверський міський голова Людмила Ткаченко. Найактивніших блистівчан відзначила грамотами. Подарунки в святковий день отримали молоді сім’ї з дітьми, чорнобильці, учасники АТО/ООС, ветерани праці. Також цього дня почесними відзнаками селян нагородив голова Новгород-Сіверської районної ради Роман Падалко.

Велику ікону «Ісус Христос» для храму, який наразі будується в Блистовій, подарував заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш. Заодно керівник побажав всім жителям села Божого захисту, благополуччя та міцного здоров’я.

Відбулась церемонія покладання квітів до обеліска односельцям, що загинули в роки Другої світової війни.

В день Блистови для всіх присутніх лунали пісні не лише від односельців, а й від аматорів сцени зі Слобідки та Понорниці. В цей час малеча досхочу стрибала на надувних гірках, батутах від міського голови.

Фото з ФБ-сторінки Чернігівської обласної ради

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14