Молодий сновчанин потребує допомоги

2021-07-02 11:36

28-річний Дмитро Шакал зі Сновська, член Молоджіної ради при сновському міському голові, потребує дороговартісної операції і звертається до всіх небайдужих із проханням допомогти. 

Чоловік – інвалід 3-ї групи з дитинства, перебуває на обліку в лікарів (нейрохірурга, невропатолога, судинного хірурга) з приводу своїх захворювань. Нещодавно отримав консультативний висновок Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, відповідно до якого потребує хірургічного втручання на шийному відділі хребта. У зв’язку з тим, що у Дмитра затиснута артерія (а через це погано надходить кров до голови, падає зір, відчуваються серцевий і головний біль, підвищується тиск і виникають запаморочення), необхідно терміново робити операцію.

Операція дороговартісна і чоловікові не по кишені. Якщо у вас є бажання та можливість допомогти, кошти можна перераховувати на картку Приватбанку на імя Дмитра Шакала 5169-3600-1077-6338.

Звертаємося до всіх небайдужих із проханням – не залишити у біді цього талановитого чоловіка, цьогорічного випускника Школи журналістики «Деснянської правди». У нього багато планів у цьому житті, й Дмитро дуже хоче бути корисним людям.

Інші новини:


Голова Чернігівської ОДА і керівник Нацполіції перевірили посилений захист кордону з Білоруссю

Голова Національної поліції України Ігор Клименко 23 листопада перебував із робочою поїздкою на Чернігівщині — у пункті пропуску «Нові Яриловичі» через державний кордон України з Республікою Білорусь.

2021-11-26 15:30