Олена Дмитренко підписала тристоронній Меморандум про співпрацю у сфері готельно-туристичного розвитку

2021-07-02 11:11

29 червня голова обласної ради Олена Дмитренко взяла участь в церемонії підписання Меморандуму про співпрацю між Чернігівською обласною радою, Національним університетом «Чернігівська політехніка» та комунальним підприємством «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» обласної ради.

Тристоронній документ своїми підписами також скріпили ректор університету Олег Новомлинець та в. о. директора готельного закладу Андрій Попик.

Як було зазначено, Меморандум підписано з метою тристоронньої тісної співпраці в реалізації спільних взаємовигідних проєктів в напрямку зміцнення та поглиблення готельно-туристичного розвитку, сприяння ефективному стажуванню на базі «Придеснянського» студентів університету, які навчаються по спеціалізації «готельно-ресторанна» справа у фаховому коледжі економіки і технологій «Чернігівської політехніки», розміщення в готелі викладацького складу, студентів, слухачів, іноземних абітурієнтів та делегацій з України та інших держав.

У свою чергу, в.о. директора готельно-туристичного комплексу «Придеснянський» Андрій Попик подякував Олені Дмитренко та Олегу Новомлинцю за надану можливість взаємного співробітництва та запевнив, що готель має у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для втілення майбутніх проєктів, які передбачені Меморандумом.

На завершення заходу голова обласної ради обговорила з підписантами тристороннього документу окремі питання щодо спільних напрацювань в напрямку подальшого розвитку готельно-туристичної справи в регіоні.

Фото з сайту Чернігівської обласної ради

Інші новини:


Голова Чернігівської ОДА і керівник Нацполіції перевірили посилений захист кордону з Білоруссю

Голова Національної поліції України Ігор Клименко 23 листопада перебував із робочою поїздкою на Чернігівщині — у пункті пропуску «Нові Яриловичі» через державний кордон України з Республікою Білорусь.

2021-11-26 15:30