У Франції випало 60 сантиметрів граду

2021-07-01 08:01

Щоб ліквідувати наслідки грози, жителям одного з міст країни довелося використовувати снігоочисну техніку.

Жителям французького міста Пломб'єр-ле-Бен довелося снігоочищувачами і лопатами розчищати вулиці міста після того, як їх вкрив товстий шар граду, інформує Кореспондент із посиланням на УНН.

Зазначається, що у вівторок регіоном пронеслася сильна гроза, після якої скупчилося до 60 сантиметрів граду. При цьому в районі за шість хвилин накопичилося до десяти міліметрів води.

Крім того, що замело градом і підтопило вулиці і цокольні поверхи будинків, дерева, що впали через негоду, перегородили дороги і пошкодили лінії електромережі. Про жертви не повідомлялося.

Фото: Twitter

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42