Атмосфера Майкла Джексона завітала до Корюківки: хореограф зі світовим ім’ям організувала креативний показ мод на Чернігівщині

2021-06-27 08:57

Креативне, яскраве та динамічне свято моди і танцю пройшло цими вихідними в Корюківці. Євгенія Гордюк, керівниця місцевого «Театру танцю та моди», показала підсумки своєї трирічної роботи в цьому містечку, повідомляє Челайн. 

«Театр танцю і моди» – це сукупність танцю, музики, хореографії. Це наш перший звітний концерт. Корюківчани займаються рівно три роки і вже демонструють дуже хороші успіхи», – Євгенія Гордюк, дизайнер, режисер, хореограф, керівниця «Театру танцю і моди». Успіхи можна назвати неперевершеними, адже, працюючи в невеликому містечку, Євгенія Гордюк змогла відшліфувати фантастичні акторські здібності та віру в себе її моделей. 

«Євгенія Олександрівна дуже талановита людина. Нам дуже подобаються її постановки. Дуже креативні. Дитині дуже подобається. Просто талант», – Лілія Зінковська, жителька Корюківки. «Вона вже в Корюківці третій рік. Бачите, який вона зібрала зал. Вона феєрична жінка. Можна про неї сказати, що це жінка-свято, з нею ніколи не нудно. Багато ідей. Феєричних. Не те слово», – Ольга Мірошниченко, жителька Корюківки. 

«Діти її розуміють. Діти її поважають. Я бачу результат у своєї дитини. Я вважаю її дуже талановитою», – Вікторія Пастушина, жителька Корюківки.  

Театр мод Корюківки – один із кращих в Україні, неодноразово отримував різноманітні гран-прі на всеукраїнському рівні. Але головне, що він дарує корюківчанкам, – це можливість розкритися та бути самими собою. 

«Часом буває корисно вискочити з кросівок, і пройтися на підборах. І відчути себе королевами. Згадати про те, що ми – жінки», – Лілія Мазур, модель. 

«Ми своїми образами показуємо, що жінки, які заклопотані дітьми, працею, можуть бути жінками, можуть займатись улюбленою справою», – Світлана Гирик, модель. 

«У будь-якому віці можна почуватися моделлю»,- Лариса Груда, модель. «Я хочу, щоб мої вихованці були насамперед людьми, були впевнені в собі, знали ціль, до чого вони ідуть. І, звісно, заняття танцями – це дисципліна», – Євгенія Гордюк, дизайнер, режисер, хореограф, керівниця «Театру танцю і моди». 

Створені за час роботи модельні колекції найрізноманітніші. Всі мають свій підтекст і фантастичне виконання. «От у нас колекція була «Африка», ще «Модна лялька». «Фешн Юкрейн Парадіз» – це імперський стиль, українські костюми. Тобто підходимо дуже-дуже глибоко. Мами з бабусями показували джаз 20-х років, 40-х років моду», – Євгенія Гордюк.

Особливе задоволення від участі в такій творчості завдяки самореалізації отримує підростаюче покоління. 

«Ти веселиш людей і робиш їм приємне», – Катя, модель. 

«Начебто в цирку виступаєш. Усім дуже подобається. У всіх костюми дуже різнокольорові», – Марія, модель. 

Для Корюківки робота Євгенії Гордюк створила неймовірний резонанс у культурному житті міста. «Спершу з дітьми займалася. А далі підтягнула батьків, бабусь. Просуває культурне життя в маси. В маленькому місті може бути велика подія. Я вважаю, що це велика подія», – Ратан Ахмедов, міський голова Корюківки. 

Загалом у Корюківці пані Євгенія навчає сучасної хореографії та модних дефіле, щоб її вихованці змогли створити неймовірну атмосферу свята.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21