100-річний ювілей відзначила ніжинка Надія Захарівна Колесник

2021-06-27 08:01

Привітати ювілярку та її родину зі святом завітала і команда ніжинського міського голови Олександра Кодоли. 

«Для мене честь сьогодні від імені всієї громади нашого міста привітати зі 100-річним ювілеєм надзвичайно позитивну, доброзичливу жінку. Щиро вітаємо Надію Захарівну і її велику родину! Бажаємо Божої ласки, родинного затишку та міцного здоров’я! Пишаємося, що живемо з такими людьми в одному місті», - написав Олександр Кодола на своїй ФБ-сторінці.

Народилась Надія Захарівна в Ніжині в багатодітній сім’ї. В 1941 – 1945 р.р. брала участь в обороні рідного міста. Одружилась із Василем Колесником, який воював на фронті. В мирний час народила троє дітей. Має чотирьох онуків та трьох правнуків. Працювала в колгоспі «Ніжинський», вирощувала ніжинські огірки та знає секрет їх соління. 

Надія Захарівна має гарну пам’ять, часто ділиться своїми спогадами з дітьми, онуками, школярами та ветеранами. Завжди цікавиться Ніжином, вважає своє рідне місто найкращим, а також дуже любить квіти. В районі Круча Надія Захарівна знана кулінарка. Рецептом її неймовірно смачної паски користуються дочка, внучка, правнучка та близькі їй люди.

Фото з ФБ-сторінки 
Олександра Кодоли

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55