Мер Чернігова Владислав Атрошенко зустрівся з обдарованою молоддю

2021-06-27 07:54

23 червня у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щорічна зустріч міського голови з обдарованою молоддю та відмінниками навчання закладів середньої освіти Чернігова. На зустрічі Владислав Атрошенко вручив іменні стипендії восьми школярам-переможцям всеукраїнських учнівських конкурсів і олімпіад. А учні чернігівських шкіл, які продемонстрували особливі досягнення у навчанні протягом року, отримали подарункові сертифікати від міста. 

– Закінчився навчальний рік, який приніс свої перемоги та досягнення. Я хочу щиро подякувати вчителям і батькам, адже під час навчального процесу цьогоріч на них лягла особлива відповідальність. А випускникам хочу побажати: незважаючи на те, де ви будете навчатись, у яких містах та країнах жити, завжди пам’ятайте звідки ви родом. Пам’ятайте, що ви є чернігівці, ви є українці. Слава Україні! – зазначив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Інші новини:


Годування груддю найкраще для здоров’я матері та дитини

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 по 7 серпня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я.

2021-08-05 10:06