Мер Чернігова Владислав Атрошенко зустрівся з обдарованою молоддю

2021-06-27 07:54

23 червня у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щорічна зустріч міського голови з обдарованою молоддю та відмінниками навчання закладів середньої освіти Чернігова. На зустрічі Владислав Атрошенко вручив іменні стипендії восьми школярам-переможцям всеукраїнських учнівських конкурсів і олімпіад. А учні чернігівських шкіл, які продемонстрували особливі досягнення у навчанні протягом року, отримали подарункові сертифікати від міста. 

– Закінчився навчальний рік, який приніс свої перемоги та досягнення. Я хочу щиро подякувати вчителям і батькам, адже під час навчального процесу цьогоріч на них лягла особлива відповідальність. А випускникам хочу побажати: незважаючи на те, де ви будете навчатись, у яких містах та країнах жити, завжди пам’ятайте звідки ви родом. Пам’ятайте, що ви є чернігівці, ви є українці. Слава Україні! – зазначив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21