На «Олімпійську зарядку» – шикуйся!

2021-06-26 18:34

23 червня завзяті, сильні та спортивні взяли участь у проведенні всеукраїнського Олімпійського дня. Авторкою «Олімпійської зарядки», яка дала старт спортивним змаганням, стала бронзова призерка Олімпійських ігор із художньої гімнастики Анна Різатдінова. Вправи «Олімпійської зарядки» робили екскурсовод Ервін Міден, актор Сергій Лефор, відомі спортсмени, учасники Олімпійських ігор, легкоатлетка Ольга Бібік та боксер Дмитро Митрофанов.

За традицією в цей день на Чернігівщині проходить низка спортивно-масових заходів, покликаних сприяти вшануванню ідей олімпізму, популяризувати заняття спортом та здоровий спосіб життя. Урочистості стартували в Чернігові на стадіоні спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність». У них взяли участь юні та поважні спортсмени – учасники міжнародних змагань та Олімпійських ігор, представники влади, депутати рад різних рівнів, спортивної спільноти міста та області, а також близько восьмисот вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл області, повідомила заступниця голови обласного осередку Національного Олімпійського комітету України Ніна Лемеш.

Із вітальним словом до присутніх звернувся голова Відділення Національного Олімпійського комітету України в Чернігівській області Валерій Куліч. Він подякував усім, хто прийшов на свято після півтора року карантинних заходів і обмежень спортивних змагань. «Це дуже приємно, що ми, врешті, повертаємося до нормального спортивного життя!», – наголосив він. 

Валерій Куліч зазначив, що 2021 рік для олімпійського спорту – унікальний, адже цього року в Токіо відбудуться Олімпійські ігри-2020, що були відкладені через пандемію: «Сподіваюся, що наші українські олімпійці здобудуть багато нагород найвищого гатунку!»

Цей рік знаменний і для Національного Олімпійського комітету України – він відзначатиме 30-річчя від дня заснування. Ювілейну дату святкуватиме і Відділення Національного Олімпійського комітету України в Чернігівській області – 20-річчя.

Валерій Куліч побажав учасникам всеукраїнського Олімпійського дня спортивних перемог, успіху, олімпійського завзяття та підкорення нових спортивних вершин.

Завершили Олімпійський день символічним забігом.

Алла ПРИМА
Фото Віктора КОШМАЛА

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13