Випускникам єдиної в Україні Академії державної пенітенціарної служби вручили дипломи

2021-06-26 18:26

Урочистості для молодих офіцерів шостого випуску Чернігівської Академії Державної пенітенціарної служби вже традиційно відбулися на Пагорбі слави. 

Привітали молодих офіцерів і вручали їм дипломи почесні гості – голова обласної ради Олена Дмитренко, заступник голови обласної державної адміністрації Олена Дума, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, ректор Академії Державної пенітенціарної служби Олексій Тогочинський, представники громадськості, викладачі, батьки рідні та близькі випускників.

Окрім того на свято завітали заступник Міністра юстиції України Віталій Василик, заступник Міністра юстиції України з питань Валерія Коломієць. Після оголошення наказу голови Державної пенітенціарної служби України відбулася церемонія вручення дипломів про закінчення Академії.

Олена Дмитренко, вітаючи майбутніх захисників правопорядку, зазначила:

– Щиро бажаю, щоб ви ніколи не розчарувались у виборі своєї професії, з достоїнством і гордістю несли високе офіцерське звання та із вдячністю згадували свою Альма-матер.

За вже усталеною традицією присутні вшанували світлу пам’ять полеглих у боях за волю, свободу і незалежність України – до Монументу Слави на Болдиній горі курсанти встановили великий кошик із квітами. Прозвучав військовий салют.

Із напутнім словом до випускників звернувся та благословив їх у добру путь настоятель храму Святої Великомучениці Катерини, секретар Чернігівської Єпархії Православної церкви України, протоієрей Роман Кіник.

Продовжився випускний вальсом молодих офіцерів та святковим виступом оркестру.

На завершення урочистостей колишні курсанти пройшли урочистим маршем перед учасниками святкового заходу.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13