«Швидка допомога» для бізнесу

2021-06-18 15:21

Під час кризи, що виникла через пандемію COVID-19, та через її економічні наслідки багато підприємств потребують підтримки. Такою «швидкою допомогою» для багатьох із них стали COVID-19 Бізнес-клініки.

Ця ініціатива впроваджена за підтримки проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

У Чернігові таким бізнес-осередком, покликаним прийти на допомогу підприємцям, стала Бізнес-клініка на базі Чернігівської регіональної торгово-промислової палати. А нещодавно Чернігівська РТПП, у межах дії проєкту, запропонувала нову безкоштовну послугу – базову бізнес-діагностику компанії.

Про цю послугу, а також загалом про таку корисну ініціативу як COVID-19 Бізнес-клініки, говоримо із віце-президентом Чернігівської РТПП Ларисою Циган.

- Пані Ларисо, у Чернігові COVID-19 Бізнес-клініка працює від квітня. На що спрямована її діяльність?

- COVID-19 Бізнес-клініка надає консультативну допомогу підприємствам у момент кризи. Вона покликана підвищувати їхню конкурентоспроможність, допомагає в подоланні негативних наслідків пандемії, зрештою, може сприяти виходу цих підприємств на міжнародні ринки. Загалом у фокусі – підвищення стійкості, продуктивності та інноваційності підприємств.

- Які переваги мають підприємці, котрі вже звернулися до COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ?

- Їх чимало. По-перше, вони отримують доступ до актуальних якісних програм навчання з різної тематики – вебінари, тренінги, бізнес-бранчі.

Мають можливість залучити галузевих експертів, досвідчених менторів для допомоги в реалізації своїх завдань й отримати фахові консультації спеціаліста коштом проєкту.

Для них доступна актуальна інформація про різні програми та наявні інструменти підтримки бізнесу.

Також – networking, тобто підприємці розширюють мережі своїх професійних контактів й обмінюються досвідом.

Віднедавна ми пропонуємо ще одну послугу – базова бізнес-діагностика підприємства.

- Розкажіть, будь ласка, про неї детальніше.

- Підприємства, які звертаються за цією послугою, отримують аналіз своєї діяльності в цілому – в минулому, в поточному стані, а також у розрізі окремих ключових процесів. Наприклад, управління, фінанси, маркетинг, продажі, розробка продукту/виробництво тощо.

Робиться також перспективне дослідження – прогноз розвитку.

Таким чином, керівники підприємств починають глибше розуміти процеси, що відбуваються на підприємстві, дізнаються про його сильні сторони і «слабкі» місця, про фактори, що на них впливають. А значить, можуть мінімізувати ризики в своїй подальшій роботі.

Спеціалісти, які працюють із підприємством, не просто аналізують його економічний стан, а надають конкретні рекомендації саме для цього підприємства.

Керівники за результатами базової бізнес-діагностики підприємства мають можливість потрапити в подальшому до менторської програми, що передбачає роботу з досвідченим наставником, який допомагає вирішити певні проблеми компанії, або отримати спеціальний ваучер на консультаційний супровід. Він може стосуватися реорганізації підприємства, сертифікації, розробки або тестування нової продукції чи послуг тощо.

- Як скористатися цією послугою?

- Потрібно написати короткий лист на електронну адресу – ves@chamber.cn.ua

Відповісти на запитання невеликої анкети, що буде вислана на вашу електронну адресу (за принципом тесту – «так» або «ні»).
Заповнити розділ «Контактна інформація» та надіслати нашим спеціалістам.

Після опрацювання, видається результат – аналіз сильних та слабких сторін, а також рекомендації спеціалістів. Обговорення результатів анкетування проводиться у формі короткої (до 30 хв.) бесіди.

- Скільки коштує базова бізнес-діагностика підприємства?

- Послуга – безкоштовна та завжди доступна. Тож запрошую скористатися цією можливістю та стати сильнішим вже сьогодні!

Спілкувалася Алла ПРИМА

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21