СУМЛІННІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ-2020

2021-06-18 06:53

Територіальне відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Чернігівській області та ДПС у Чернігівській області 11 червня 2021 року підбивали підсумки проведення щорічного Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків» на регіональному рівні.

Основним завданням Рейтингу є посилення ролі та авторитету платника податків у житті держави, підвищення загальної культури сплати податків, утвердження серед людей духу підприємливості. 

Переможці Рейтингу, одержуючи звання «Сумлінного платника податків», окрім популяризації на власному прикладі чесного і прозорого ведення бізнесу, отримують суспільне визнання і публічно закріплюють свій статус надійного бізнес-партнера.

Взяти участь у регіональному етапі Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків-2020» мали можливість усі суб’єкти господарювання міста Чернігова та Чернігівської області. 

За критеріями відбору, а саме, співвідношення суми податку на прибуток до отриманих доходів, повнота та своєчасність сплати податків та зборів, податкова дисципліна, середня заробітна плата по підприємству, кількість робочих місць на підприємстві, благодійність, соціальний пакет роботодавця, членство в Асоціації платників податків України, рейтингова комісія обрала дев’ять переможців Рейтингу «Сумлінні платники податків-2020». 

Голова ради ТВ ВГО «Асоціація платників податків України» Роман Вереша та начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк провели урочисте нагородження переможців Рейтингу «Сумлінні платники податків-2020».

Переможцями в номінації «Сумлінний платник податків-2020 в будівельній галузі» стали ДП «УКРСІВЕРБУД» ЗАТ«ДСК» та ПП «ЖИТЛОІНВЕСТ». 

Переможцем у номінації «Сумлінний платник податків-2020 в аграрній галузі» стало ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ІНДУСТРІАЛЬНА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ». 

Переможцем у номінації «Сумлінний платник податків-2020 в торгівельній галузі» стало ТОВ «КОНДИТЕР-ТРЕЙД». 

Переможцями в номінації «Сумлінний платник податків-2020 в промисловій галузі» в різних підномінаціях стали ТОВ «ПЛАСТ-БОКС УКРАЇНА»; ПРАТ «ЧШФ «ЕЛЕГАНТ»; ПРАТ «НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ СИРЗАВОД»; ТОВ «ДП «ЗАВОД РАПІД»; ТОВ «НВП «МЕТЕКОЛ».

Щиро вітаємо учасників та переможців щорічного Рейтингу «Сумлінні платники податків-2020»! 

На фото: Ольга Корнієвська, заступник начальника ГУ ДПС у Чернігівській області; Людмила Слотюк, начальник ГУ ДПС у Чернігівській області; Роман Вереша, голова ради ТВ «Асоціація платників податків України»; Ірина Ольховик, виконавчий директор Асоціації під час церемонії нагородження

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13