Поетичний фотоживопис Віктора Кошмала

2021-06-16 13:34

Під такою назвою у бібліотеці імені Короленка відкрилася персональна виставка фотосвітлин відомого чернігівського фотохудожника Віктора Кошмала.

В експозиції представлені понад 40 різножанрових фотографій – пейзажі, анімалістика, міські краєвиди, портрети та макрозйомка.

З відкриттям фотовиставки митця прийшли привітати представники влади, колеги, шанувальники його творчості, друзі, рідні. До речі, троє внуків пана Віктора пішли стопами дідуся і також люблять фотографувати. 

Щиро вітаємо Віктора Кошмала з його черговим досягненням. Нехай їх буде ще багато попереду, наснаги, втілення задумів, міцного здоров’я!

Фото з сайту обласної ради

 

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57