Поетичний фотоживопис Віктора Кошмала

2021-06-16 13:34

Під такою назвою у бібліотеці імені Короленка відкрилася персональна виставка фотосвітлин відомого чернігівського фотохудожника Віктора Кошмала.

В експозиції представлені понад 40 різножанрових фотографій – пейзажі, анімалістика, міські краєвиди, портрети та макрозйомка.

З відкриттям фотовиставки митця прийшли привітати представники влади, колеги, шанувальники його творчості, друзі, рідні. До речі, троє внуків пана Віктора пішли стопами дідуся і також люблять фотографувати. 

Щиро вітаємо Віктора Кошмала з його черговим досягненням. Нехай їх буде ще багато попереду, наснаги, втілення задумів, міцного здоров’я!

Фото з сайту обласної ради

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21