«Фронтовий кобзар» Тараса Шевченка: до зброї прирівняне слово

2021-06-16 12:38

У Чернігові в обласному молодіжному центрі було презентовано унікальний і єдиний у світі творчий літературно-мистецький проєкт - «Кобзар» Тараса Григоровича Шевченка, ілюстрований колажами-портретами героїв російсько-української війни.

Художник і дизайнер цього креативного видання - учасник Революції Гідності та війни на Донбасі, заслужений діяч мистецтв України Сергій Пущенко, який представив свій доробок чернігівцям. Художник, створюючи колажі для «Фронтового кобзаря», використав світлини бійців добробатів, воїнів Збройних Сил України, фронтових кореспондентів, постаті яких органічно поєднуються із поезіями Великого Кобзаря.

У презентації унікального видання взяла участь перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш. Молебень на честь світлої пам’яті полеглих за незалежність нашої держави на сході України відправили священнослужителі Катерининського храму на чолі з його настоятелем Романом Кіником.
 

 

Інші новини:


Годування груддю найкраще для здоров’я матері та дитини

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 по 7 серпня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я.

2021-08-05 10:06