Олена Дмитренко взяла участь у роботі Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

2021-06-16 12:33

Засідання Палати відбулося під головуванням Президента України Володимира Зеленського в Дніпрі, який 8 червня перебував із робочою поїздкою в регіоні.

До участі у роботі консультативно-дорадчого органу при Главі держави від Чернігівщини долучилися голова обласної ради Олена Дмитренко та голова ОДА Анна Коваленко.

На переконання Глави держави, однією з основних функцій верхньої палати Конгресу місцевих та регіональних влад має стати збалансування різних поглядів і підходів до розвитку регіонів, покращення якості послуг, зміцнення економіки областей, залучення реальних інвестицій, створення нових робочих місць з метою підвищення рівня життя громадян.

Президент закликав Конгрес об’єднатися задля втілення ідей захисту довкілля в межах ініційованого ним проєкту «Зелена країна».

– Я хочу запропонувати учасникам Конгресу спільну мету – це 1551 новий парк. Тобто один новий парк у кожній громаді. Іншими словами – щоб додати гумору – давайте саджати разом, – сказав Володимир Зеленський.

Фото з офіційного веб-порталу Чернігівської обласної ради
 

 

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14