Олена Дмитренко взяла участь у роботі Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

2021-06-16 12:33

Засідання Палати відбулося під головуванням Президента України Володимира Зеленського в Дніпрі, який 8 червня перебував із робочою поїздкою в регіоні.

До участі у роботі консультативно-дорадчого органу при Главі держави від Чернігівщини долучилися голова обласної ради Олена Дмитренко та голова ОДА Анна Коваленко.

На переконання Глави держави, однією з основних функцій верхньої палати Конгресу місцевих та регіональних влад має стати збалансування різних поглядів і підходів до розвитку регіонів, покращення якості послуг, зміцнення економіки областей, залучення реальних інвестицій, створення нових робочих місць з метою підвищення рівня життя громадян.

Президент закликав Конгрес об’єднатися задля втілення ідей захисту довкілля в межах ініційованого ним проєкту «Зелена країна».

– Я хочу запропонувати учасникам Конгресу спільну мету – це 1551 новий парк. Тобто один новий парк у кожній громаді. Іншими словами – щоб додати гумору – давайте саджати разом, – сказав Володимир Зеленський.

Фото з офіційного веб-порталу Чернігівської обласної ради
 

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21