Журналістів привітали з професійним святом

2021-06-16 12:27

Урочистості з нагоди Дня журналіста відбулися на його передодні в Чернігівській обласній раді. В зустрічі з медійниками взяли участь голова обласної ради Олена Дмитренко, перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш, керівництво та члени обласної організації Національної спілки журналістів України, представники Оперативного командування «Північ».

Вітаючи медійників, Олена Дмитренко відзначила важливість діяльності представників ЗМІ у сучасному світі та побажала журналістам натхнення, наснаги для творчої діяльності, цікавих інформаційних приводів та спікерів. 

Очільниця запевнила, що обласна рада завжди відкрита до діалогу із медіаспільнотою та закликала до співпраці з депутатським корпусом. Теплі слова та щирі побажання на адресу журналістів пролунали і від Ніни Лемеш та Дмитра Блауша. 

За вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного простору Чернігівщини, відданість професії та сумлінну працю на ниві журналістики керівники вручили присутнім нагороди обласної ради. Серед відзначених – директорка ТОВ «Чернігівська «Деснянська правда» Христина Лаврищева. Вона звернулася зі словами вдячності до головної редакторки нашої газети Людмили Пархоменко, відзначивши, що саме завдяки їй вона прийшла до журналістики. «Людмила Василівна – мій наставник, яка навчала і надихала мене в моїх перших кроках на ниві журналістки», –  відзначила пані Христина. 

За вагомий внесок у розвиток інформаційного простору Почесною грамотою секретаріату Національної спілки журналістів України було відзначено начальника відділу інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради Ольгу Ванжулу.

Також під час зустрічі відзнаками оперативного командування «Північ» та Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки були нагороджені журналісти, які в своїх матеріалах активно висвітлюють військову тематику та інформацію про Збройні Сили України.

Так, заступник військового комісара Чернігівського обласного ТЦК та СП підполковник Вадим Лільчицький вручив почесну відзнаку військового комісара Чернігівського обласного ТЦК та СП ІІ ступеня відповідальному секретарю Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України Ользі Черняковій. Почесною грамотою нагороджено підполковника Ігоря Березинського, кореспондента інформаційного агентства Міністерства оборони України «АрміяInform», відомого чернігівського фотомитця Віктора Кошмала та Юлію Найду редактора «Українського радіо: Чернігівська хвиля».

Зустріч загалом відбувалася практично у форматі вільного спілкування, багато було сказано теплих слів, побажань, розповідей про успіхи колег і цікаві проєкти. Серед них був відзначений і проєкт «Деснянської правди» «Кава з депутатом». Зустрічі відбуваються в незалежному пресцентрі «Деснянська правда» за філіжанкою запашної кави, спілкування, під час якого йдеться про різноманітні аспекти роботи депутатів, життя міста й області, вирішення нагальних питань, проходить у невимушеній атмосфері. Голова обласної ради Олена Дмитренко – серед тих, хто серед найперших взяла участь у цьому проєкті.

Традиційно під час зустрічі було оголошено про початок обласного конкурсу журналістських робіт «Кращі практики місцевого самоврядування Чернігівщини», а завершилася вона спільним фото на згадку.

Алла ПРИМА
Фото Мар’яни ХАРДІ

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42