Щаслива старість…

2021-06-09 12:00

Погодьтеся зі мною, що підтримання чистоти є важливою частиною життя. Звісно, потреби тварин в гігієні відрізняються від потреб людини. Це, насамперед, підтримання чистоти вольєрів, мисок та усього житлового середовища.

У ветеринарно-стерилізаційному центрі «Крок до тварин», де ми, учні школи ведучих та журналістики, нещодавно побували, не вистачає персоналу й волонтерів, щоби прибирати у вольєрах! Тож було би добре, аби знайшлися небайдужі люди, котрі би долучилися до прибирання вольєрів дорослих собак. Їх покинули на вулиці через старість та хвороби. Старенькі собаки не мають гарних охоронних якостей, але вони дуже дружелюбні й щасливі, що у них тепер є дах над головою та смачна їжа. 
Повірте, зараз їм краще, ніж тоді, коли вони втратили дім, бо їх викинули господарі й тварини стали безпритульними та безпорадними. У центрі вони доглянуті, але часто мають хронічні вади, наприклад, поганий зір тощо.

Шановні чернігівці, ми можемо допомагати прибирати у їхніх вольєрах, привозити або спонсорувати тваринам їжу, гратися з ними, вигулювати на майданчику. Вони будуть раді будь-якій підтримці! 

Поліна СТУПАК, учасниця школи ведучих та журналістів «Stund Up» міжнародного творчого об’єднання «Академія для зірок»

 

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33