Осінні тренди від стилістки Катерини Янтарної

2019-09-02 08:21

Комбінезони (хто любить)

З одного боку – дуже зручно, не потрібно перейматися з приводу поєднань, з іншого – є дискомфорт (дівчатка зрозуміють). 

Які ж комбези будуть у моді в сезоні #осінь-зима 2020? 

  • Тотал #денім. Дивіться на актуальні фасони в моїй збірці. Штани повинні бути об’ємними: банани, моми або кльош від стегна, кюлоти. Верх теж досить об’ємний, спущений рукав. З «козаками» дуже круто виглядає. 
  • Ковбойський #look. Ускладнюємо образ жакетом або гольфом, грубими ременями, хусточками. Якщо заправите в чобіт, узагалі на стилі буде – супер.
  • У стилі робочого спецодягу. На піку ще з літа. Цей образ буде більш спортивним, поєднуйте його з грубими кросівками. Хоча в добірці є цікаві трикотажні варіанти під каблук. Наявність великих накладних кишень теж можлива.
  • Шкіряний тотал лук. Ось у такому наші дівчата точно не замерзнуть. Шкіра як і раніше, у тренді. Тільки припиніть, будь ласка, носити шкіряні легінси – це моветон! 
  • Клітинка. Не втрачає актуальності! Гарний варіант для бізнес-капсули, оскільки варіацій у поєднаннях може бути дуже багато
  • Нарядні варіанти. Зручно для вихідно-коктейльних заходів. Виглядає нетривіально! І цілком носитиметься в повсякденному житті під низький хід.

Текст – Катерина Янтарна, 
тел. (063) 357-25-47
Фото взято з Інтернету

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14