Чернігівський вокзал прийматиме потяг у… Кам’янці-Подільському

2021-06-08 13:23

З 29 травня Чернігівський залізничний вокзал отримав «прописку» на Хмельниччині – в унікальному Музеї мініатюр «Замки України», де він буде приймати та відправляти міні-потяг.

Сенсаційну новину повідомила на своїй сторінці у мережі Facebook прес-служба міської ради Кам’янця-Подільського, міста, де знаходиться музейний заклад.

Чернігівський вокзал – один з п’яти нових експонатів. 

Музей просто неба заснували 2017 року. Заклад презентує мініатюрні копії (масштаб 1:20) відомих в Україні замків, виготовлені, здебільшого, київськими майстрами. Проєкт започаткували підприємці з Кам`янця-Подільського Євген Нєнашев та Олексій Смольський. Такий музей – єдиний в Україні і дає можливість побачити одразу 16 унікальних архітектурних пам’яток.
Наразі автори проєкту додають ще 5 нових мініатюр. Це мінікопії двох фортець – Тустань і міста Хуст, а також трьох залізничних вокзалів: станція Карпати, станція Татарів та Чернігівський вокзал. А найцікавіше - між ними працюватиме залізнична дорога, якою курсуватиме мініатюрний потяг.

Крім цього, в музеї додасться ще одна атракція – точна копія козацької гармати, з якої можна буде постріляти.

Ціна квитка для дорослих – 40 гривень, для дітей до 12 років – 30, для малюків до 6 років – безкоштовно. Записатися на екскурсію можна на порталі музею.

Фото – пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13