Підбито підсумки X обласної Спартакіади серед народних обранців усіх рівнів рад Придесення

2021-06-07 09:31

Спортивні збірні, до складу яких увійшли депутати обласної, районних, міських, селищних та сільських рад, що представляють територіальні громади п'яти регіонів нашої області – новостворені та укрупнені після децентралізації Чернігівський, Ніжинський, Прилуцький, Новгород-Сіверський, Корюківський райони, змагалися у п'ятницю, 4 червня, на рівних у п'яти видах спорту – міні-футболі, волейболі, шашках, шахах та настільному тенісі.

Вболівальники та гості справжнього спортивного свята стали свідками цікавих та безкомпромісних змагань із цих видів спорту, які завершилися блискучою перемогою депутатів Прилуцького району. Надійним напарником лідеру змагань стала команда Варвинської селищної територіальної громади, яка посіла другу сходинку. Команда Сосницької територіальної громади зайняла третє місце.

Привітала учасників спартакіади та вручила їм заслужені спортивні відзнаки та кубок переможців перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш.

У цілому ж результати спортивної боротьби виглядають наступним чином.

Шахи:
1 місце – Чернігівська міська рада;
2 місце – Сосницька територіальна громада;
3 місце – Прилуцький район.

Шашки:
1 місце – Прилуцький район;
2 місце – Варвинська селищна територіальна громада;
3 місце – Чернігівський район.

Настільний теніс:
1 місце – Чернігівський район;
2 місце – Чернігівська обласна рада;
3 місце – Прилуцький район.

Волейбол:
1 місце – Ніжинський район;
2 місце – Прилуцький район;
3 місце – Семенівська міська рада.

Міні-футбол:
1 місце – Сосницька територіальна громада;
2 місце – Прилуцький район;
3 місце – Варвинська селищна територіальна громада та Новгород-Сіверська районна рада, які набрали однакову кількість очок.

У загальному заліку місця розподілились наступним чином:
1 місце – Прилуцький район (615,5 очок)
2 місце – Варвинська селищна територіальна громада (589,5 очок)
3 місце – Сосницька територіальна громада (561,0 очок)

Організатори спартакіади висловили впевненість, що ці змагання дадуть новий імпульс розвитку масової фізичної культури та спорту на Чернігівщині, стануть гідним прикладом для наслідування. Адже проводяться вони з метою пропаганди здорового способу життя, залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку.

За результатами X депутатської спартакіади Придесення з числа кращих буде сформовано збірну команду депутатів Чернігівської області, яка представить нашу область на Всеукраїнській спортивній спартакіаді народних обранців.

Алла ПРИМА, за матеріалами сайту Чернігівської обласної ради
Фото Віктора КОШМАЛА

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14