У Славутичи відкриють представництво «Чернігівської політехніки»

2021-06-07 09:17

Відкриття у місті Навчально-наукового центру «Славутич» – представництва  «Чернігівської політехніки» – відбудеться у межах підписання меморандуму про співпрацю між Національним університетом «Чернігівська політехніка», Славутицькою міською територіальною громадою, Державним спеціалізованим підприємством «Чорнобильська атомна електростанція», Відокремленим підрозділом «Атомремонтсервіс» державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», Комунальним підприємством «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області, Товариством з обмеженою відповідальністю «ТАУРУС КВАДРО», Товариством з обмеженою відповідальністю «ДДПРО». 

Меморандум підписали 4 червня у Славутичі під час свята з відзначення обдарованої молоді до Дня міста. Цікавим є той факт, що всі присутні представники підписантів Меморандуму є випускниками Чернігівської політехніки у різні роки, що є свідченням висококваліфікованої освітньої та мотиваційної підготовки для здійснення подальшої професійної кар’єри.   

Реалізація Меморандуму буде здійснюватися в таких формах, але не виключно: підготовка висококваліфікованих фахівців для підприємств м. Славутич і сусідніх адміністративно-територіальних одиниць України; створення регіональної системи безперервної технічної та гуманітарної освіти на основі розвитку всіх форм та видів співпраці регіональних, в тому числі закордонних, освітянських та інших структур; наукове консультування установ, підприємств та організацій; організація практики та стажування здобувачів вищої освіти на базі підприємств м. Славутича.

Зокрема, вже у 2021/2022 навчальному році у Славутичі планується організувати денну форму навчання за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія». 

Вже 23 червня у просторі «CITY-КВАДРАТ» на славутичан та всіх зацікавлених осіб чекають публічні події з промоційної кампанії по залученню майбутніх студентів, профорієнтаційна зустріч. 

Фото з ФБ-сторінки Агентства регіонального розвитку м. Славутич

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57