У Куликівській громаді можна буде отримати безоплатну правову допомогу

2021-06-07 07:08

Про це домовились селищний голова Юлія Постернак із директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бобруйком, повідомляється на сайті громади. 

У ході зустрічі керівники обговорили відкриття представництва центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на базі Куликівської селищної ради.

Раніше на території колишнього Куликівського району не встигли відкрити представництво з надання безоплатної правової допомоги. Тепер, у зв’язку з реорганізацією районів і входженням Куликівської ТГ до складу Чернігівського району, у Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з’явилась можливість відкрити своє представництво і в Куликівській громаді. 

Володимир Бобруйко запевнив, що найближчим часом буде сформований графік виїзних прийомів громадян спеціалістами центру в Куликівці. Також планується сформувати графік виїзду спеціалістів Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги по старостинським округам.

Фото: kulykivska-gromada.gov.ua

 

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33