«Сильні духом» змагаються у Чернігові

2021-06-04 18:22

У Чернігові проходить VII обласна спартакіада «Сильні духом» серед людей з інвалідністю. На змагання з гри бочча до спортивного комплексу «Хімік» прибули більше 30 учасників із обласного центру, Ніжина, Прилук, Куликівської, Киїнської та Ріпкинської громад.

На урочисте відкриття спартакіади завітали голова обласної ради Олена Дмитренко, заступник голови ОДА Олена Дума, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Шемець.

Олена Дмитренко, вітаючи команди, відзначила, що незалежно від результатів турнір кожен учасник сьогоднішніх змагань вже переможець.

– Ви – люди з необмеженими можливостями, потужним оптимізмом та нестримним прагненням жити активним та повним життям, долаючи негаразди та перешкоди, - відзначила голова обласної ради та висловила захоплення мужністю та силою духу усіх присутніх.

Олена Дмитренко подякувала очільнику Центру медико-соціальної та фізичної реабілітації інвалідів з порушеннями фізичного розвитку «Інтеграція» Дмитру Соболєву, який є ідейним натхненником проведення такого важливого спортивного заходу, та побажала всім успіхів, задоволення від гри та щирого спілкування у дружньому колі.

Фото з офіційного веб-порталу Чернігівської обласної ради

 

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33