У Чернігівській обласній прокуратурі відбулася робоча зустріч із журналістами щодо протидії перешкоджанню їхньої діяльності

2021-06-04 18:17

У вівторок 1 червня в Чернігівській обласні прокуратурі відбулася зустріч першого заступника керівника Чернігівської обласної прокуратури Філіпа Бєликова з представниками неурядових організацій та засобів масової інформації регіону, на якій обговорено проблематику протидії кримінальним правопорушенням, вчиненим стосовно журналістів, зокрема щодо перешкоджання їх професійній діяльності на Чернігівщині, повідомляє пресслужба Чернігівської обласної прокуратури.

У заході взяли участь представники обласної прокуратури, ГУНП в Чернігівській області, ГО «Інститут масової інформації», обласної організації Національної спілки журналістів України, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА, неурядових громадських організацій, місцевих телеканалів, Інтернет-видань та друкованих ЗМІ.

Учасники обговорили проблемні питання в організації розслідування кримінальних проваджень щодо перешкоджання журналістській діяльності в регіоні, взаємодію правоохоронних органів, представників неурядових організацій та засобів масової інформації.

Як зазначив у ході зустрічі Філіп Бєликов, дотримання прав журналістів, законність під час проведення досудового розслідування у кримінальних провадженнях про правопорушення стосовно журналістів – є одним із пріоритетних напрямів діяльності органів прокуратури. Його ефективність може бути забезпечена шляхом скоординованих спільних дій правоохоронців, громадськості та ЗМІ.

За результатами робочої зустрічі визначено подальші заходи, спрямовані на підвищення якості та оперативності роботи правоохоронної системи та розвитку сталої співпраці усіх зацікавлених сторін у сфері захисту прав журналістів. Зокрема намічено необхідні кроки для взаємодії міжвідомчої робочої групи та представників громадськості і ЗМІ щодо протидії кримінальним правопорушенням, спрямованим проти журналістів та перешкоджанню їх діяльності.

Поліна Могінська, за матеріалами пресслужби Чернігівської обласної прокуратури

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21