Бронежилети, каски та військова техніка на День захисту дітей

2021-06-04 18:01

Всі ми знаємо, що діти – це найдорожче в нашому житті. І наш обов’язок – убезпечити їх від усього згубного та злого. Саме тому в Міжнародний день захисту дітей в Чернігові Національна поліція, Державна прикордонна служба, Державна служба з питань надзвичайних ситуацій та Нацгвардія організували на Красній площі захід, у якому кожна дитина могла відчути себе на їхньому місці.

На святі було представлено більше десяти локацій: рятувальники наочно на брандспойті демонстрували юним чернігівцям, як гасити полум’я; вибухотехніки дозволяли потримати в руках макети небезпечних пристроїв і вчили правилам поводження при їх виявленні; військовослужбовці допомагали одягтися у бронежилети та каски й показали роботу зенітної установки; патрульні, за допомогою спеціальних килимків, пояснили правила дорожнього руху.

Понад усе діти облюбували зенітну установку, квадроцикл та мобільний комплекс радіорозвідки «Хортиця-М», дверцята якої були відкриті для всіх бажаючих посидіти в салоні та посигналити друзям та рідним. Окрім транспорту діти мали змогу побачити на власні очі зброю, приміряти курсантську форму та навчитись від поліцейських прийомам самозахисту чи набратись досвіду з реанімування людини на прикладі манекену. А маскувальний костюм привернув увагу не тільки малюків, а й дорослих.

Не забули й про тварин – малеча із захватом обступила службових собак, що стійко та покірно витримували ласку, яка так неочікувано звалилася на них. Для тих же, хто мав більше творчий підхід, аніж споглядальний, була можливість проявити себе в конкурсах та отримати в нагороду значки й різноманітні подарунки.

Цей захід показав усім, що захист дітей – це не якесь абстрактне поняття, а конкретне. Силові структури дбають про те, аби діти почувалися у безпеці, радісно та щасливо жили під мирним небом. 

Юлія МОЛИБОГА
Фото надані авторкою

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33