«Можливості обмежені – здібності без меж»: у Чернігові презентували новий соціальний проєкт для людей з інвалідністю

2021-06-04 17:54

За ініціативи ГО «Жінки Батьківщини» Чернігівщини в пресцентрі "Деснянської правди" dpnews.com.ua було проведено круглий стіл за участі провідних спеціалістів у галузі соціальної роботи, психологів, громадських та державних діячів. Проєкт «Без меж» має на меті інклюзію людей з інвалідністю в світ здорового суспільства та формування позитивного ставлення до них в оточуючому просторі. 

«Ми хочемо охопити цим проєктом всю Чернігівську область. В нас є багато талановитих людей, які в силу тих чи інших обставин мають інвалідність. Такі люди потребують уваги та розуміння суспільства. Цим проектом ми прагнемо допомогти обдарованим людям проявити себе, знайти однодумців та завдяки своєму хобі – здійснити мрію», - розповіла Людмила Шандренко, керівниця ГО «Жінки Батьківщини» Чернігівщини.

Організатори заявили, що проєкт «Без меж» буде реалізований в декілька етапів за які вони планують:

1. Знайти обдарованих людей з інвалідністю які власноруч виготовляють вироби ( наприклад: малюють, вишивають, в’яжуть, займаються обробкою дерева та інше.); 
2. Провести медіа-кампанію з історіями учасників у соціальних мережах та ЗМІ; 
3. Залучити благодійників які придбають вироби майстрів. Всі виручені кошти надійдуть напряму від меценатів напряму до учасників для здійснення мрії. 

«Це не означає що людина просто придбає виріб. По-перше це спілкування, можливо між ними зав’яжеться дружба, знайдуться спільні інтереси. Запросять один одного на каву та будуть і надалі підтримувати зв’язок. Для людей з інвалідністю дуже важливо спілкування, увага, вони хочуть бути такими «як всі». Це також буде гарним результатом від проєкту», - зазначила Регіна Гусак, директор Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2» Чернігівської міської ради.

За детальнішою інформацією щодо участі у проєкті «Без меж» можна звертатися за телефонами (097) 927 01 05 Тетяна Віталіївна (093) 362 40 25 Анна Сергіївна

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17